Zívr Ladislav (Nová Paka 1909 - 1980 Ždírec u Staré Paky)
Kostinec, signováno a datováno Zívr 1965, pálená hlína, výška 113 cm (Šm)
Vystaveno: Ladislav Zívr: sochařské dílo 1930 - 1965, Krajská galerie, Hradec Králové 1965 Ladislav Zívr, Galerie Nová síň, Praha 1969
28.11.2015 - 14:00
CZK 600.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 400.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |